Multanka
Multanka
Sutaszem zajmuje się od kliku lat z zamiłowania. Ta pracochłonna dłubanina pozwala m się odprężyć i nabrać dystansu do codzienności. Uwielbiam intensywne kolory dzięki którym każdy sutaszowy przedmiot to kropelka barw w codzienności. Przepadam za prostymi wzorami i staram się je połączyć z barokowym charakterem sutaszu. zapraszam do mojego kolorowego świata :)
Fioletowo srebrny wisior ciążowy maternitynecklace
handmade wisiorki fioletowo-srebrny wisior ciążowywisiorki maternitynecklace fioletowo-srebrny wisior ciążowybiałe wisiorki pregancynecklace fioletowo-srebrny wisior ciążowymaternitynecklace wisiorki różowe fioletowo-srebrny wisior ciążowy

Fioletowo-srebrny wisior ciążowy

projektantMultanka
kategoriabiżuteria > wisiorki
tagimaternitynecklace pregancynecklace wisiorciążowy bola bellybell soutache
koloryróżowy biały srebrny
140 zł
KUP CENA
Wisior belly bell z dzwoneczkiem - coś w sam raz dla przyszłych mam. Maleństwo w brzuchu mamy słyszy już od 14 tygodnia. Delikatne dźwięki wydawane przez dzwoneczek noszony przez mamę na brzuchu są słyszane przez malucha już w łonie matki. Wisior z delikatnym dzwoneczkiem, którego dźwięk już od samego początku będzie maluchowi kojarzył się z mamą to idealny prezent dla kobiety w ciąży. Po porodzie mama może nadal nosić piękną biżuterię, a maluch słyszy znajome dźwięki.

Delikatny dźwięk, delikatne zestawienie kolorów oraz niewielkie wymiary sprawiają, ze wisior pasuje do wielu różnych stylizacji.

Wymiary: 10 x 4 cm
Zawieszka - łańcuszek ze stali chirurgicznej - długość na życzenie
Wykończenie - naturalna skórka
Zaimpregnowany przed wilgocią i zabrudzeniami.
Wisior zapakowany w ozdobne pudełeczko, z gałązka lawendy w środku. Gotowy do wręczenia jako prezent. W środku załączona karta wyjaśniająca pochodzenie naszyjników ciążowych
HandMade oryginalne wisiorki • inne przedmioty kategorii
biżuteria - wisiorki • niesztampowe biżuteria
koszyk
zamknij